Duyurular


12

T.C. Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı 2018 Yılı Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı ve Sosyal Kalkınma Mali Destek Programı 8 Ocak 2018 tarihinde ilan edilmiştir.

Son günlerde bazı kişi ve kurumların kendilerini T.C. Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı personeli, bağımsız değerlendirici ya da Ajans tarafından görevlendirilmiş gibi tanıtma suretiyle proje hazırlamayı düşünen kişilere yardımda bulunmayı taahhüt ettikleri ve bu süreçten haksız menfaat sağlamaya çalıştıkları bilgisi tarafımıza ulaşmaktadır.

2018 Yılı Küçük Ölçekli Altyapı ve Sosyal Kalkınma Mali Destek Programlarıı ile ilgili T.C. Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı’nın hiçbir özel yasal temsilci, danışman firma vb. şahıs, kurum ve kuruluşla bağlantısı ve/veya anlaşması bulunmamaktadır.

2018 Yılı Proje Teklif Çağrısı ile ilgili taahhütte bulunan bu şahıs ve kuruluşlara hiçbir surette itibar edilmemesini, bu taahhütlerde bulunan ve kendini Ajans personeli, özel yetkilisi, temsilcisi, danışmanı veya bağımsız değerlendirici gibi çeşitli unvanlarla Ajansımızla bağlantılı olarak tanıtan şahıs ve kuruluşlarla ilgili yasal işlem ve takibata başlanabilmesi için tarafımıza bilgi verilmesini, mali destek programıyla ilgili bilgi talepleri için Ajansımızla direkt olarak temasa geçilmesini veya Ajans internet sitesinin takip edilmesini önemle rica ederiz.

Kamuoyuna ilanen duyurulur.

Okunma Sayısı: 3331
resim