• +90 (372) 556 39 91
  • devrektso@tobb.org.tr
  • devrektso@hs01.kep.tr
Duyurular

KOBİ’LERİN Finansmana Erişimi: ‘2019 Yılında Devlet Destekleri; KOBİ’lere Yönelik Hibe, Teşvik ve Finansman Destekleri Tanıtım Toplantısı

  • 06.09.2019
  • devrektso

DAVETLİSİNİZ…

KOBİ’LERİN Finansmana Erişimi: ‘2019 Yılında Devlet Destekleri;
KOBİ’lere Yönelik Hibe, Teşvik ve Finansman Destekleri tanıtım toplantısı

BAKZİFED’in Destekleri ile
Devrek TSO, TOSYÖV Destekleme Derneği Ev Sahipliği Yapacak

DEVREK / BAKZİFED -
BAKZİFED’in Destekleri ile Devrek TSO ve TOSYÖV Safranbolu-Karabük-Bartın-Zonguldak ve Çevresi Girişimci ve Sanayici İş Adamları Destekleme Derneği (TOSYÖV) tarafından 11 Eylül 2019 Çarşamba günü saat 16.00’ da Devrek TSO toplantı salonunda KOBİ’LERİN Finansmana Erişimi: ‘2019 Yılında Devlet Destekleri, KOBİ’lere Yönelik Hibe, Teşvik ve Finansman Destekleri tanıtım toplantısı yapılacaktır.
Toplantı da BAKZİFED Girişimcilik Akademisi Kurucusu ve Ekonomi Danışmanı Dr. Mehmet Güneş’in sunumu ile “KOBİ’LERİN Finansmana Erişimi Başlığı altında:
-2019 Yılında Devlet Destekleri,
KOBİ’lere Yönelik Hibe Teşvik ve Destekleri
Bankaların Finansman Destekleri
Yurt Dışı Kaynaklı Teşvik, Hibe Ve Destekler
Teknoloji Transferi ve Geliştirme Destekleri

Devrek Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleşecek olan toplantının açılış konuşmasını TOSYÖV Safranbolu, Karabük, Bartın, Zonguldak Çevresi Girişimci ve Sanayici İş Adamları Destekleme Derneği Başkan Yardımcısı Mali Müşavir İsmail Külah, Devrek TSO Yönetim Kurulu Başkanı Haldun Hacıkulaoğlu, Batı Karadeniz Sanayici ve İş İnsanları Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Bahri Küpeli ve TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Eroğlu yapacak.
Ardından BAKZİFED Girişimcilik Akademisi Kurucusu ve Ekonomi Danışmanı Dr. Mehmet Güneş’in kendi kaleme alıp yayınladığı “KOBİLERE YÖNELİK HİBE TEŞVİK VE DESTEKLER- kitabında anlattığı 2019 Yılında Devlet Destekleri ve Teşvikleri konulu sunumunu yapacak.
TÜRKONFED ve BAKZİFED KOBİ’lere yönelik olarak yurt genelinde düzenlediği bu toplantılarla KOBİ’lerin ve iş dünyasının finansman sorunlarına çözümler getiren hibe, teşvik ve çeşitli destekleri anlatıyor.
Bu toplantıların Batı Karadeniz durağında ilki BAKZİFED destekleri ile Devrek’te TSO toplantı salonunda gerçekleştirilecek.
TÜRKONFED ve BAKZİFED’in bu toplantılarla amacı, Türkiye sınırları içerisinde faaliyet gösteren, ortak amaç, ilke ve hedefleri benimseyen, bölgesel ve sektörel sanayici ve iş insanları dernekleri federasyonlarının ortak sesi olarak bölgesel, sektörel ve ulusal ekonomi politikalarının oluşturulmasına katkıda bulunmak; bölgesel ve sektörel kalkınma vizyonları geliştirerek uluslararası entegrasyona ve rekabet gücünün artırılmasına yardımcı olmak; finansman, hibe teşvik ve destekler ile projeler geliştirmek; iş dünyasını ilgilendiren sorunları ve çözüm önerilerini kamuoyuna, yetkili kurumlara duyurmak amacıyla, üyeleri arasında güç birliği sağlayarak ortak çalışma zemini oluşturmaktır.

Toplantı sonrası Dr. Mehmet Güneş’in KOBİLERE YÖNELİK HİBE TEŞVİK VE DESTEKLER ’in anlatıldığı kitabı imzalı olarak iş insanlarına takdim edilecek.

  • KOBİ’LERİN Finansmana Erişimi: ‘2019 Yılında Devlet Destekleri; KOBİ’lere Yönelik Hibe, Teşvik ve Finansman Destekleri Tanıtım Toplantısı